|
Some Screen shots
|
|
| EvolutioN | Дата: Пятница, 13.07.2007, 19:02 | Сообщение # 1 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Ok The first one was taken a while back were PROCOOL had a little runin with CLK Before the game ended there were about 4 CLK and 4 PROCOOL This is the end result of the game And 2 games that i have just finished playing - 1v1 And lastly just my score from a game 4v3 (Me havning the 3 people) This + a bout 15-20 Thaws makeing my score 120+ This is a 2v2 i played it was 2v1 untill about half way through when styxie joind me All i can say is PROCOOL FTW !! 
Сообщение отредактировал EvolutioN - Суббота, 14.07.2007, 18:07 |
| |
|
|
| hosegad | Дата: Понедельник, 16.07.2007, 17:44 | Сообщение # 2 |
|
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Статус: Offline
| There is nobody was to play in ITF, has decided to recollect a my youth and to play in DM. Was a funny finish Quite good accuracy, considering that I noob in DM Begin together with Pepe. Expected opponents Heat is gone 
Сообщение отредактировал hosegad - Четверг, 19.07.2007, 10:24 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Среда, 18.07.2007, 07:04 | Сообщение # 3 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| nice screenshots! nice скриншоты!
Сообщение отредактировал squish54 - Суббота, 21.07.2007, 05:58 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 21.07.2007, 05:54 | Сообщение # 4 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Hey Hose - had the same problem (no IFT) so I tried some deathmatch m'self.... Fun to jump in there every once in a while (although IFT RULES!) Эй шланга - имеют те же проблемы (не евро), чтобы я попытался некоторые кончатся m'self ... Развлечения прыгать там каждый раз при этом (хотя евро ПРАВИЛА!) 
Сообщение отредактировал squish54 - Суббота, 21.07.2007, 05:57 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 21.07.2007, 05:55 | Сообщение # 5 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| oops - here's the pic: oops - вот картинка : 
Сообщение отредактировал squish54 - Суббота, 21.07.2007, 05:58 |
| |
|
|
| EvolutioN | Дата: Суббота, 21.07.2007, 18:27 | Сообщение # 6 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Dose any one play 1v1? 1v1 v spk might of played with him before hes not bad hes got a good aim is it worth geting the new patch?
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 21.07.2007, 19:38 | Сообщение # 7 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| I don't get too many opportunities to play 1v1 but always have fun when I do..... Я не слишком много возможностей играть 1v1, но всегда интереснее, если я ..... Note: when I play 1v1 and I'm doing well, I ease off a little to keep my opponent from becoming frustrated, so these games are always close.... Примечание : когда я играть 1v1 и я готовлю хорошо, Я ликвидация мало, чтобы мое соперника становится разочарование, так что эти игры всегда близок ... Here are a couple of screenshots: Вот несколько скриншотов : 
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Воскресенье, 22.07.2007, 03:32 | Сообщение # 8 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Hard to stop laughing and play when your opponent is named "Raging Testicles" by the way.... Жесткий прекратить смеяться и играть, когда ваш соперник называется "свирепые яички", кстати ... <<You were frozen by Raging Testicles>> <<Вы были заморожены яички свирепые>> 
|
| |
|
|
| hosegad | Дата: Воскресенье, 22.07.2007, 12:15 | Сообщение # 9 |
|
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Статус: Offline
| Funny opponents at you =)
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Воскресенье, 22.07.2007, 20:31 | Сообщение # 10 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Fresh screenshot here - somehow managed to stay on top with 100+ ping. The teams were even right up to the end.... Свежий снимок здесь, - каким-то образом удалось в курсе с 100 + сообщений. Группы были даже до конца ... 
Сообщение отредактировал squish54 - Воскресенье, 22.07.2007, 20:33 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Среда, 25.07.2007, 07:26 | Сообщение # 11 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| A nice friendly game of 1v1... Хорошая игра 1v1 дружественных ... 
Сообщение отредактировал squish54 - Среда, 25.07.2007, 07:26 |
| |
|
|
| hosegad | Дата: Четверг, 26.07.2007, 02:41 | Сообщение # 12 |
|
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Статус: Offline
| Quote (squish54) A nice friendly game of 1v1... and nice friendly bad ping =)
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Четверг, 26.07.2007, 04:15 | Сообщение # 13 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| ya but this time my opponent shared the bad ping at least!
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Четверг, 26.07.2007, 04:26 | Сообщение # 14 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| TEAMGERMANY & eatSlugs PROCOOL vs EVERYONE ELSE kama jumped on the WRONG TEAM - lol GOOD GAME GENTLEMEN!! Use width of the screen, please. It's inconvenient to read(lock) long height messages
Сообщение отредактировал hosegad - Пятница, 27.07.2007, 01:11 |
| |
|
|
| hosegad | Дата: Пятница, 27.07.2007, 01:14 | Сообщение # 15 |
|
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Статус: Offline
| n1. but not my day :'( . I more drink
Сообщение отредактировал hosegad - Пятница, 27.07.2007, 01:14 |
| |
|
|