|
Some Screen shots
|
|
| EvolutioN | Дата: Воскресенье, 05.08.2007, 23:17 | Сообщение # 31 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Game i just finished And once again Top killer by far ! =]
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Понедельник, 06.08.2007, 22:16 | Сообщение # 32 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Holy moly - do you drink a pot of coffee before you play??! LOL
|
| |
|
|
| EvolutioN | Дата: Вторник, 07.08.2007, 04:54 | Сообщение # 33 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| No i dont Just like to frag as many as possible Liek the game i just finished And once again 100+ score top scorer ect.. 
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Вторник, 07.08.2007, 18:12 | Сообщение # 34 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Schweet - nice ping u have on that server too... Hey Evo - I can't find anyone to play against clans with me except you and Litz (haven't heard from Hose lately). Want to set up a 3 on 3 match with the fine folks over at CL2? I'll make arrangements if you're up for it.... You in Litz?
Сообщение отредактировал squish54 - Вторник, 07.08.2007, 19:37 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Среда, 08.08.2007, 04:24 | Сообщение # 35 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| you can say that again! lol Do you know if you can run both somehow?
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 11.08.2007, 06:41 | Сообщение # 36 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Been a while... 
Сообщение отредактировал squish54 - Воскресенье, 12.08.2007, 19:35 |
| |
|
|
| EvolutioN | Дата: Среда, 15.08.2007, 05:22 | Сообщение # 37 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Me and Squish there were more players but they left after geting owned! 
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Пятница, 24.08.2007, 05:59 | Сообщение # 38 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| 
|
| |
|
|
| litz | Дата: Пятница, 24.08.2007, 08:25 | Сообщение # 39 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Статус: Offline
| Who is 'Ice Prince Samuel'?
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Пятница, 24.08.2007, 17:40 | Сообщение # 40 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| I'm pretty sure that's just someone goofing on Ice Princess Sammie... someone changed their name as a joke...
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Воскресенье, 26.08.2007, 21:18 | Сообщение # 41 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Procool vs all - the usual results: Tried to keep up with that ping - grrrr european servers... 
Сообщение отредактировал squish54 - Воскресенье, 26.08.2007, 23:13 |
| |
|
|
| hosegad | Дата: Воскресенье, 26.08.2007, 22:10 | Сообщение # 42 |
|
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Статус: Offline
| I don't trust it. snafu the strongest player, I don't trust that you played up to the end 4 on 8 and have won
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Воскресенье, 26.08.2007, 23:10 | Сообщение # 43 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| there was one more on our team at the end - forgot who it was, but yes it was 5 on 8 at the end apparently.... (I wasn't looking at the team list the entire time!) Adil kicked butt regardless. Most of the players on the other team joined as the game went on - some not until the very end. Hard to nail down because so many players come & go during these long 200+ point games. I can tell you all of the Procool players, Snafu, Missy, and Houtchak were there for the beginning middle and end. Beyond that - who cares? lol Here's a breakdown anyway.... Marine teams shows 298 points in the screenshot. Team total is 352. The fifth player had 54 and left. Strogg team shows 340 points in the screenshot. Only 9 points are unaccounted for. Marine team was more even in their scores, so while snafu scored a whopping 109 points, the rest of the team showing in the screenshot averages 33 points. (83 + 49 + 37 + 29 + 15 + 10 + 8 divided by 7). Our team was more even in scores. Take out Adil and average the scores on marine and you get 65.75 average score. (87 + 71 + 54 + 51 divided by 4). I hope this clears up any confusion.... Her's another from the CL2 server: 
Сообщение отредактировал squish54 - Понедельник, 27.08.2007, 00:26 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Вторник, 04.09.2007, 00:45 | Сообщение # 44 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
|
Сообщение отредактировал squish54 - Вторник, 04.09.2007, 22:35 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Вторник, 11.09.2007, 04:43 | Сообщение # 45 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Couldn't edit previous message - don't want to get yelled at.... These blokes from the UK are a cool bunch - look for their server in 1.4... Top scorer on my team in 5 minutes! (Yes hose, it's real - I didn't photoshop it ) by the way - maL is very good and apparently clanless....
Сообщение отредактировал squish54 - Вторник, 11.09.2007, 05:03 |
| |
|
|