|
Some Screen shots
|
|
| jumpys | Дата: Понедельник, 24.09.2007, 06:58 | Сообщение # 46 |
|
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Статус: Offline
| nice screenshot cool make some to
|
| |
|
|
| litz | Дата: Понедельник, 24.09.2007, 16:37 | Сообщение # 47 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Статус: Offline
| I wanna see 667's forces. Can you?
|
| |
|
|
| jumpys | Дата: Понедельник, 24.09.2007, 18:58 | Сообщение # 48 |
|
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Статус: Offline
| yes u can look at this for a change clan667 al the info u need to now all games also from the clan members off procool too
Сообщение отредактировал jumpys - Понедельник, 24.09.2007, 19:00 |
| |
|
|
| litz | Дата: Вторник, 25.09.2007, 15:20 | Сообщение # 49 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Статус: Offline
| GREAT!! It is a European server, right? I wish scrim with your clan, 667 in soon. 
Сообщение отредактировал litz - Вторник, 25.09.2007, 15:21 |
| |
|
|
| jumpys | Дата: Вторник, 25.09.2007, 21:58 | Сообщение # 50 |
|
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Статус: Offline
| yes it's a server in europa in the holland yes we can scrim mail to our war arranger merah_petih@hotmail.com and we can set a date
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Четверг, 27.09.2007, 22:24 | Сообщение # 51 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Crappy ping never stopped me before - lol Count me in... Litz- pls post date & time here once u have it...
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Среда, 03.10.2007, 17:37 | Сообщение # 52 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| yeesh my processor died last night - will have to wait until the new one arrives by mail before I'm back gaming. One the bright side, the new processor I ordered will be way faster... Going from a Sempron to an Athlon 
|
| |
|
|
| jumpys | Дата: Среда, 03.10.2007, 19:14 | Сообщение # 53 |
|
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Статус: Offline
| nice going squish cool a new processor
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Пятница, 05.10.2007, 15:28 | Сообщение # 54 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| ya I can't wait sucks for now though cuz I can't play until the processor arrives...
|
| |
|
|
| procool | Дата: Воскресенье, 25.11.2007, 21:11 | Сообщение # 55 |
|
Admin
Группа: Admin
Сообщений: 13
Статус: Offline
| Hey men!!! I saw here many good screenshots!!!! Nic community!!!
|
| |
|
|