Main Page | Register | Login Четверг, 25.06.2026, 23:32
Hey, Guest | RSS

[ Main Page · Clan News · Catalogue of files · Diary · Guest Book ] [ New messages · Board rules · Search · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: hosegad  
Some Screen shots
jumpysДата: Понедельник, 24.09.2007, 06:58 | Сообщение # 46
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
nice screenshot cool make some to

 
litzДата: Понедельник, 24.09.2007, 16:37 | Сообщение # 47
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
I wanna see 667's forces. Can you? biggrin

 
jumpysДата: Понедельник, 24.09.2007, 18:58 | Сообщение # 48
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
yes u can look at this for a change clan667

al the info u need to now
all games
also from the clan members off procool too




Сообщение отредактировал jumpys - Понедельник, 24.09.2007, 19:00
 
litzДата: Вторник, 25.09.2007, 15:20 | Сообщение # 49
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
GREAT!!

It is a European server, right?
I wish scrim with your clan, 667 in soon. yu




Сообщение отредактировал litz - Вторник, 25.09.2007, 15:21
 
jumpysДата: Вторник, 25.09.2007, 21:58 | Сообщение # 50
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
yes it's a server in europa in the holland

yes we can scrim mail to our war arranger merah_petih@hotmail.com

and we can set a date


 
squish54Дата: Четверг, 27.09.2007, 22:24 | Сообщение # 51
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Crappy ping never stopped me before - lol loony Count me in...

Litz- pls post date & time here once u have it...


 
squish54Дата: Среда, 03.10.2007, 17:37 | Сообщение # 52
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
yeesh my processor died last night - will have to wait until the new one arrives by mail before I'm back gaming. sad

One the bright side, the new processor I ordered will be way faster... biggrin

Going from a Sempron to an Athlon happy


 
jumpysДата: Среда, 03.10.2007, 19:14 | Сообщение # 53
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
nice going squish
cool a new processor


 
squish54Дата: Пятница, 05.10.2007, 15:28 | Сообщение # 54
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
ya I can't wait cool sucks for now though cuz I can't play until the processor arrives... angry

 
procoolДата: Воскресенье, 25.11.2007, 21:11 | Сообщение # 55
Admin
Группа: Admin
Сообщений: 13
Репутация: 6
Статус: Offline
Hey men!!! I saw here many good screenshots!!!! Nic community!!! cool cool cool
 
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:


The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.

Copyright Zima © 2007 ReDesign by HosE
Сайт управляется системой uCoz