Main Page | Register | Login Пятница, 26.06.2026, 02:03
Hey, Guest | RSS

[ Main Page · Clan News · Catalogue of files · Diary · Guest Book ] [ New messages · Board rules · Search · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: hosegad  
Some Screen shots
squish54Дата: Пятница, 27.07.2007, 20:12 | Сообщение # 16
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Ya I know - your only beat them by 115 points - pathetic! no

 
squish54Дата: Пятница, 27.07.2007, 20:17 | Сообщение # 17
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
hey is this the first 2-page topic on this forum? Woot! yahoo

 
hosegadДата: Суббота, 28.07.2007, 02:35 | Сообщение # 18
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Репутация: 5
Статус: Offline
Nice job friends =)


 
squish54Дата: Суббота, 28.07.2007, 09:48 | Сообщение # 19
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Back in action on the US servers (after Litz pointed out that I was behind on updates - duh!) nice to have my ping back but I already miss Team Germany & eatSlugs wink I'll be sure to visit!

This was a tie, but oh well I still had the best score - lol



 
litzДата: Суббота, 28.07.2007, 12:34 | Сообщение # 20
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
nice job!!

I wanna see you soon. wink


 
squish54Дата: Суббота, 28.07.2007, 21:09 | Сообщение # 21
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Me & Litz raising hell - too bad about that 200+ ping! friends



 
hosegadДата: Воскресенье, 29.07.2007, 03:32 | Сообщение # 22
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Репутация: 5
Статус: Offline
My new pack =)

DM smile

Freezetag happy

And duel. Man isn't able to win , but very much wants lol



 
litzДата: Воскресенье, 29.07.2007, 16:35 | Сообщение # 23
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
The Party with TheMadSquad clan wink





Сообщение отредактировал litz - Воскресенье, 29.07.2007, 16:38
 
squish54Дата: Воскресенье, 29.07.2007, 20:05 | Сообщение # 24
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Nice guys! cool Here's a new pic with me and Fonzeeeee on CL2's server..... vinsent

Goin solo on 667's server:





Сообщение отредактировал squish54 - Среда, 01.08.2007, 15:31
 
EvolutioNДата: Среда, 01.08.2007, 17:55 | Сообщение # 25
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Репутация: 3
Статус: Offline
Game i just finished 3 v 2

=] i owned (Ovusly)

 
squish54Дата: Среда, 01.08.2007, 19:42 | Сообщение # 26
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Nice!

Do you run your display at 640X480?




Сообщение отредактировал squish54 - Среда, 01.08.2007, 19:42
 
EvolutioNДата: Пятница, 03.08.2007, 00:01 | Сообщение # 27
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Репутация: 3
Статус: Offline
Come on Guys lets see some other peoples scores !

Game i just finished with 3 PROCOOLers

Shame DOT had the noob in his team wink

 
squish54Дата: Пятница, 03.08.2007, 20:15 | Сообщение # 28
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Plenty of spectators in there - too bad Dot didn't switch to Marine and let someone join Strogg.... (would be a way better screenshot) but nice job all!

victory


 
EvolutioNДата: Суббота, 04.08.2007, 01:33 | Сообщение # 29
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Репутация: 3
Статус: Offline
Just finished this game didnt get top score But im Pritty happy with my socre in the time i had been playing!!!

Scores were even when i joined wink

 
squish54Дата: Суббота, 04.08.2007, 10:10 | Сообщение # 30
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Couldn't find any Procool to play with out there mellow
Had fun anyway! yahoo





Сообщение отредактировал squish54 - Суббота, 04.08.2007, 10:11
 
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.

Copyright Zima © 2007 ReDesign by HosE
Сайт управляется системой uCoz