|
Some Screen shots
|
|
| squish54 | Дата: Пятница, 27.07.2007, 20:12 | Сообщение # 16 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Ya I know - your only beat them by 115 points - pathetic!
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Пятница, 27.07.2007, 20:17 | Сообщение # 17 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| hey is this the first 2-page topic on this forum? Woot!
|
| |
|
|
| hosegad | Дата: Суббота, 28.07.2007, 02:35 | Сообщение # 18 |
|
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Статус: Offline
| Nice job friends =)
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 28.07.2007, 09:48 | Сообщение # 19 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Back in action on the US servers (after Litz pointed out that I was behind on updates - duh!) nice to have my ping back but I already miss Team Germany & eatSlugs I'll be sure to visit! This was a tie, but oh well I still had the best score - lol 
|
| |
|
|
| litz | Дата: Суббота, 28.07.2007, 12:34 | Сообщение # 20 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Статус: Offline
| nice job!! I wanna see you soon. 
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 28.07.2007, 21:09 | Сообщение # 21 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Me & Litz raising hell - too bad about that 200+ ping! 
|
| |
|
|
|
|
| litz | Дата: Воскресенье, 29.07.2007, 16:35 | Сообщение # 23 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Статус: Offline
| The Party with TheMadSquad clan 
Сообщение отредактировал litz - Воскресенье, 29.07.2007, 16:38 |
| |
|
|
| squish54 | Дата: Воскресенье, 29.07.2007, 20:05 | Сообщение # 24 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Nice guys! Here's a new pic with me and Fonzeeeee on CL2's server..... Goin solo on 667's server: 
Сообщение отредактировал squish54 - Среда, 01.08.2007, 15:31 |
| |
|
|
| EvolutioN | Дата: Среда, 01.08.2007, 17:55 | Сообщение # 25 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Game i just finished 3 v 2 =] i owned (Ovusly)
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Среда, 01.08.2007, 19:42 | Сообщение # 26 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Nice! Do you run your display at 640X480?
Сообщение отредактировал squish54 - Среда, 01.08.2007, 19:42 |
| |
|
|
| EvolutioN | Дата: Пятница, 03.08.2007, 00:01 | Сообщение # 27 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Come on Guys lets see some other peoples scores ! Game i just finished with 3 PROCOOLers Shame DOT had the noob in his team 
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Пятница, 03.08.2007, 20:15 | Сообщение # 28 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Plenty of spectators in there - too bad Dot didn't switch to Marine and let someone join Strogg.... (would be a way better screenshot) but nice job all! 
|
| |
|
|
| EvolutioN | Дата: Суббота, 04.08.2007, 01:33 | Сообщение # 29 |
|
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Статус: Offline
| Just finished this game didnt get top score But im Pritty happy with my socre in the time i had been playing!!! Scores were even when i joined 
|
| |
|
|
| squish54 | Дата: Суббота, 04.08.2007, 10:10 | Сообщение # 30 |
|
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Статус: Offline
| Couldn't find any Procool to play with out there Had fun anyway!  
Сообщение отредактировал squish54 - Суббота, 04.08.2007, 10:11 |
| |
|
|