Main Page
|
Register
|
Login
Пятница, 26.06.2026, 06:26
Hey,
Guest
|
RSS
[
Main Page
·
Clan News
·
Catalogue of files
·
Diary
·
Guest Book
]
[
New messages
·
Board rules
·
Search
·
RSS
]
Страница
1
из
1
1
Модератор форума:
hosegad
Forum
»
What's new in PROCOOL???
»
Write here!
»
Quake wars
(Is any one geting Quake Wars?)
Quake wars
EvolutioN
Дата: Среда, 30.05.2007, 19:15 | Сообщение #
1
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений:
28
Репутация:
3
Статус:
Offline
Quake wars is a mix of Quake Units and BattleField 2142 Game play looks awsome !
http://www.enemyterritory.com/
litz
Дата: Пятница, 06.07.2007, 17:01 | Сообщение #
2
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений:
34
Репутация:
2
Статус:
Offline
This is screenshot.
Прикрепления:
22074668.jpg
(383.6 Kb)
Сообщение отредактировал
litz
-
Пятница, 06.07.2007, 17:49
squish54
Дата: Суббота, 21.07.2007, 20:03 | Сообщение #
3
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений:
122
Репутация:
3
Статус:
Offline
Looks pretty cool!
Выглядит довольно крутой!
hosegad
Дата: Воскресенье, 22.07.2007, 12:31 | Сообщение #
4
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений:
41
Репутация:
5
Статус:
Offline
Let's look what turn out. Very much I hope not next clone BF2. Very hope.
squish54
Дата: Вторник, 31.07.2007, 22:10 | Сообщение #
5
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений:
122
Репутация:
3
Статус:
Offline
Mmmmmmmm eye candy
Forum
»
What's new in PROCOOL???
»
Write here!
»
Quake wars
(Is any one geting Quake Wars?)
Страница
1
из
1
1
Главная страница форума
What's new in PROCOOL???
Write here!
Any new members in clan???
Is there any candidate to clan???
Only for clan members
Ideas of people
What are you doing in free time??
Поиск:
The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.
Copyright Zima © 2007 ReDesign by
H
o
s
E
Сайт управляется системой
uCoz