Main Page | Register | Login Пятница, 26.06.2026, 09:08
Hey, Guest | RSS

[ Main Page · Clan News · Catalogue of files · Diary · Guest Book ] [ New messages · Board rules · Search · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: hosegad  
Your Favorite Server
squish54Дата: Вторник, 07.08.2007, 17:05 | Сообщение # 1
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Please post the name of the server you use the most so I can come find you!

I've been on "butter my buns" the most lately just because I see people there and the ping is good. Missing my clannies though so let me know where to find you! wink


 
litzДата: Вторник, 07.08.2007, 18:17 | Сообщение # 2
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
CL2 Server smile

 
EvolutioNДата: Среда, 08.08.2007, 04:25 | Сообщение # 3
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Репутация: 3
Статус: Offline
1.3 Germany
or
1.3 Rail Frenzy
 
squish54Дата: Среда, 15.08.2007, 22:02 | Сообщение # 4
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
I like the Rail Frenzy server - my ping is high but can still play. To all who run v1.3: Check Rail Frenzy first ... I'd love to see 4 or more Procool members there & we'll Own All! Me & Evo tore it up yesterday - see the screenshots thread... friends

 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.

Copyright Zima © 2007 ReDesign by HosE
Сайт управляется системой uCoz