Main Page | Register | Login Пятница, 26.06.2026, 06:26
Hey, Guest | RSS

[ Main Page · Clan News · Catalogue of files · Diary · Guest Book ] [ New messages · Board rules · Search · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: hosegad  
Origin of Your Name
squish54Дата: Суббота, 21.07.2007, 19:48 | Сообщение # 1
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
I'm just curious where everyone's name came from (in the game).
Мне просто любопытно, где все названия из (в игре).

I chose Squish because it sounds like a "sidekick" kind of name and it works well if I'm getting killed a lot - lol. When I first started playing, I used to get "squished" more often than not!
Я выбрал SDL_gfx поскольку оно звучит как "Чокнутого" вид и название хорошо работает, если я убивают Категории лота. Когда я впервые начал играть, я использовал для того, чтобы "squished" чаще всего!

loony

What about YOUR name??
Как насчет ВАШУ фамилию? ?


 
litzДата: Воскресенье, 22.07.2007, 17:20 | Сообщение # 2
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
Widow Maker <------ It's from....
Does Anyone remember the FPS game Rainbow Six? biggrin
This is the name of a gun biggrin

And... Litsuko is my REAL name happy




Сообщение отредактировал litz - Воскресенье, 22.07.2007, 17:21
 
squish54Дата: Воскресенье, 22.07.2007, 23:21 | Сообщение # 3
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Hey Litz - is "Yada" your first name? huh

 
litzДата: Понедельник, 23.07.2007, 03:40 | Сообщение # 4
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
NO!! lol
Litsuko is my first name yes
Yada Litsuko ----> "I hate Litsuko!!" biggrin


 
EvolutioNДата: Суббота, 28.07.2007, 16:51 | Сообщение # 5
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 28
Репутация: 3
Статус: Offline
I Choose Evolution Because i think it sounds Good

When i first started Quake 4 my name was 'God'

( You Were Frozen by GoD' )
+ at the time i was winning almost every match i play so i thought it was best wink

If i play a game that has a login name i Try to get Evolution / Evolving / Evolved / If they are all taken i just make some random name up.

 
hosegadДата: Воскресенье, 29.07.2007, 01:23 | Сообщение # 6
Corporal
Группа: Moderator
Сообщений: 41
Репутация: 5
Статус: Offline
My history:
In 13 years i was a grunger and listened Nirvana(this was a my life style). Friends named me Hose because I was thin and high.
Then I began to use the Internet. It was necessary to think up to itself a login for e-mail. Hose it's already inaccessible, I have added "God"(hose_god). After I have realized that far not sacred, i have corrected a name on "Gad" (in Russian it means the bad man). And have already 9 years and change it would I don't want. So if you will meet: "hose_gad", "hosegad" or "hose gad" - that it I.



 
PhalanxДата: Понедельник, 30.07.2007, 14:11 | Сообщение # 7
Spirit
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Hello everybody

as i did begin to play my name is Veron!
Since which I play Q4 have I mine names in Phalanx changed sound myself well
and reminds me to the Parabol antenna of spaceship Startrek thereby the all possible make also shoot cool

LOL

Phalanx


 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.

Copyright Zima © 2007 ReDesign by HosE
Сайт управляется системой uCoz