Main Page | Register | Login Пятница, 26.06.2026, 12:00
Hey, Guest | RSS

[ Main Page · Clan News · Catalogue of files · Diary · Guest Book ] [ New messages · Board rules · Search · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: hosegad  
Squishie's Back
squish54Дата: Четверг, 15.11.2007, 16:21 | Сообщение # 1
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
Had computer problems but now I have a new PC:

Dell Inspiron
AMD Athlon 6000+ (3Ghz)
NVIDIA GeForce 8600GT
3 GB or RAM

Cookin with flame now! yahoo


 
jumpysДата: Четверг, 15.11.2007, 20:52 | Сообщение # 2
Solder
Группа: Friend
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
thats to big for u squish
now u cvan beat my ass hihihihihhi

i have
AMD Athlon 5000+ (2.61Ghz)
NVIDIA GeForce 8800GTX
6 GB or RAM

only windows see 3.25 dam


 
squish54Дата: Пятница, 16.11.2007, 01:37 | Сообщение # 3
Captain
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 122
Репутация: 3
Статус: Offline
oh man you got the top-of-the-line vid card! Lucky bastage!@ Are you running Vista?

 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.

Copyright Zima © 2007 ReDesign by HosE
Сайт управляется системой uCoz