Main Page | Register | Login Пятница, 26.06.2026, 12:00
Hey, Guest | RSS

[ Main Page · Clan News · Catalogue of files · Diary · Guest Book ] [ New messages · Board rules · Search · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: hosegad  
24 monitors with Q3
litzДата: Пятница, 14.09.2007, 20:49 | Сообщение # 1
Corporal
Группа: PROCOOL Clan
Сообщений: 34
Репутация: 2
Статус: Offline
Well, It feels like the user is in Quake World! biggrin







Сообщение отредактировал litz - Пятница, 14.09.2007, 20:54
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


The site is correctly work on browsers Konqueror, Mozilla(FireFox) and Opera with resolution 1024x768. In IE<7, a problem with 24bit PNG pictures.

Copyright Zima © 2007 ReDesign by HosE
Сайт управляется системой uCoz